۱۳ الی ۱۷ آبان ۱۳۹۸ – هتل المپیک تهران

همکاران گرامی، با سلام و احترام

کنگره بیست و هفتم انجمن جراحان ارتوپدی ایران در تاریخ ۱۳ الی ۱۷ آبان ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد. در ادامه اطلاعات این کنگره را مشاهده می‌فرمایید.

آخرین اخبار کنگرهارسال مقالهپوستر کنگرهفرم ثبت ناممیهمانان کنگره (جدید)برنامه کنگره (جدید)

اخبار مرتبط با کنگره را در اینجا مشاهده می‌فرمایید.

برنامه بیست و هفتم کنگره انجمن

همکاران گرامی با سلام و احترام در ادامه برنامه کنگره را مشاهده می‌کنید.    

۰ comments

میهمانان ویژه بیست و هفتمین کنگره انجمن

همکاران گرامی، میهمانان ویژه کنگره بیست و هفتمین کنگره انجمن را در ادامه مشاهده می‌فرمایید. امید است این کنگره با حضور گرم شما هرچه پربارتر و مفیدتر برگزار شود.  

۰ comments

پکیج ویژه اقامت در هتل آزادی | ویژه‌ی بیست و هفتمین کنگره انجمن

همکاران گرامی، پکیج ویژه جهت اقامت خوش شما در مدت زمان کنگره انجمن در هتل آزادی تدارک دیده شده است. شرایط و ویژگی‌های آن را در ادامه مطالعه بفرمایید.    

۰ comments

مهلت ارسال چکیده مقالات تا پایان خرداد تمدید شد

همکاران گرامی مهلت ارسال مقالات برای شرکت در بیست و هفتمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی ایران تا پایان خردادماه تمدید شد. علاقه‌مندانی که تمایل به ارسال مقالات خود دارند لطفا از طریق سایت: http://iranoa.talashnet.com اقدام نمایند. این تاریخ دیگر تمدید نخواهد شد.

۰ comments

پیام دبیر بیست و هفتمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی ایران

همکاران محترم با سلام و احترام؛ امسال نیز به رسم قدیم مفتخریم با همیاری و مساعدت اساتید برتر و برجسته کشور و همچنین با همکاری صاحب نظران خارجی، بیست و هفتمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی ایران (۱۳ – ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۸ )(۲۰۱۹ ۴ – Nov 8 ) با شعار: […]

۰ comments

فراخوان ارسال مقاله برای بیست و هفتمین کنگره انجمن

همکاران گرامی با سلام و احترام به اطلاع می‌رساند از هم اکنون می‌توانید مقالات خود را برای کنگره بیست و هفتم ارسال نمایید. بدین منظور به سایت http://iranoa.talashnet.com رفته و مقاله خود را ارسال نمایید. مهلت ارسال آثار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

۰ comments

مهلت ارسال چکیده مقالات پایان یافته است.

همکاران گرامی برای ثبت نام در بیست و هفتمین کنگره انجمن لطفا پس از پر کردن فرم زیر، با انجمن تماس حاصل نمایید. با تشکر از حضور گرم شما.

میهمانان ویژه کنگره بیست و هفتمین کنگره انجمن را در ادامه مشاهده می‌فرمایید. امید است این کنگره با حضور گرم شما هرچه پربارتر و مفیدتر برگزار شود.

در ادامه برنامه کنگره را می‌توانید دریافت کنید

پیوست‌ها