جلسه هیئت مدیره انجمن با شرکت‎ها در خصوص کنگره بیست و ششم

تیر ۶, ۱۳۹۷

همکاران گرامی

با سلام و احترام

هیئت مدیره انجمن در خصوص فعالیت‌های شرکت‌های تجهیزات پزشکی و دارویی در بیست و ششمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی ایران جلسه‌ای را با این شرکت‌ها برگزار کردند که در ادامه گزارشی از این جلسه مشاهده می‌فرمایید:

 

جلسه هیئت مدیره انجمن با شرکت‎های تجهیزات پزشکی و دارویی

در راستای بیست و ششمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی ایران

این جلسه در روز دوشنبه ۴ تیرماه ۹۷ در دفتر انجمن در ارتباط با مسائل پیش روی بیست و ششمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی ایران برگزار گردید که در این نشست آقایان دکتر محمد رازی (ریاست انجمن)، خانم دکتر روشنک مرادی (خزانه دار و دبیر کنگره) و خانم شبنم کجوری (مدیر داخلی) و روساء و نمایندگان محترم شرکت های تجهیزاتی پزشکی و دارویی حضور یافتند.

از جمله مسائلی که ریاست محترم در این جلسه عنوان نمودند: خبر برگزاری مجدد کنگره انجمن در هتل المپیک تهران به دلیل رضایت بالای شرکت ها و شرکت‎کننده‎های کنگره بود. همچنین ایشان در ارتباط با تغییراتی که در برگزاری برنامه علمی، حضور مهمانان و سخنرانان بین المللی، ارائه فضای ایده آل جهت برگزاری نمایشگاه و .. صحبت هایی را اظهار نمودند.

در ارتباط با مسایل مالی و درصد افزایش قیمت ها در سال جاری در خصوص همیاری با شرکت‎ها طبق مصوبه قرار شد همانند سال قبل محاسبه گردد و هیچ ریالی افزایش نیابد. همچنین از شرکت ها نیز خواست شد تا به ترقیب حضور دیگر همکاران نیز بپردازند.

سرکار خانم دکتر مرادی نیز در ارتباط با مطالب علمی و انتخاب سالن‎ها، همچنین به حضور فعال شرکت‎ها در قالب کارگاه‎های آموزشی اشاره داشتند؛ نکاتی را در مورد رعایت دقیق زمان همانند سال‎های گذشته بیان نمودند و از ایشان خواستند در صورت داشتن مهمان خارجی، اطلاعات اولیه را هرچه سریع تر به دفتر انجمن ارسال کنند تا پس از بررسی‎های لازم؛ پاسخ داده شود.

همچنین قرار شد در نهایت برای حضور بیشتر اساتید و همکاران در بخش نمایشگاهی راهکارهایی بررسی و ارائه گردد.